10KM Bi-Directional GbE SMF SFP 1490Tx/1310Rx - Hot Swappable

10KM Bi-Directional GbE SMF SFP 1490Tx/1310Rx - Hot Swappable
10KM Bi-Directional GbE SMF SFP 1490Tx/1310Rx - Hot Swappable
Da pozovete prodaju, u ovo polje unesite svoj broj telefona i kliknite na Call. (npr +38134..., +4952...)
45.817,59 Din Sion net doo
Vendor/Proizvođač: Allied Telesis
Šifra: AT-SPBD10-14
Šifra (sopstvena): AT-SPBD10-14
Kategorija: Dodaci za umrežavanje
Cena: 38.181,33 Din
(Originalna Cena: 308,00 EUR)
PDV nije uračunat u cenu!
Cena sa PDV-om: 45.817,59 Din
Količina:
   - ili -   

The AT-SP10 series offers the latest industry standard in flexible, full-duplex Gigagbit Ethernet connectivity. These hot swappable fiber interfaces simply plug into a SFP slot on our SFP compatiable products. You can optimize the configuration to meet your distance and service requirements.

Napišite ocenu

Vaše ime:


Komentar uz ocenu: Napomena: HTML oznake neće biti izvršene i prikazivaće se kao tekst!

Ocena: Loš            Dobar

Unesite kod sa slike ispod :



5 godina za uredjaj/5 godina za napajanje sa registracijom