Optički patch kablovi i konektori

Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po:
Duplex LC-LC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex LC-LC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH..
8.030,48 Din
sa PDV-om: 9.636,57 Din
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH..
5.800,34 Din
sa PDV-om: 6.960,41 Din
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 62.5/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 62.5/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH..
5.800,34 Din
sa PDV-om: 6.960,41 Din
Duplex LC-LC Patch cord - Singlemode 9/125, 1,6mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex LC-LC Patch cord - Singlemode 9/125, 1,6mm kabl, dužine 3m, LSZH..
6.792,06 Din
sa PDV-om: 8.150,47 Din
Duplex SC-LC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex SC-LC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH..
4.824,73 Din
sa PDV-om: 5.789,68 Din
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH..
3.857,80 Din
sa PDV-om: 4.629,36 Din
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 62.5/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 62.5/125, 1.6mm kabl, dužine 3m, LSZH..
4.579,28 Din
sa PDV-om: 5.495,14 Din
Duplex SC-LC Patch cord - Singlemode 9/125, 1,6mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex SC-LC Patch cord - Singlemode 9/125, 1,6mm kabl, dužine 3m, LSZH..
8.998,65 Din
sa PDV-om: 10.798,37 Din
Duplex SC-SC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 3mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex SC-SC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 3mm kabl, dužine 3m, LSZH..
3.983,01 Din
sa PDV-om: 4.779,61 Din
Duplex SC-SC Patch cord - Multimode 50/125, 3mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex SC-SC Patch cord - Multimode 50/125, 3mm kabl, dužine 3m, LSZH ..
3.697,89 Din
sa PDV-om: 4.437,46 Din
Duplex SC-SC Patch cord - Multimode 62.5/125, 3mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex SC-SC Patch cord - Multimode 62.5/125, 3mm kabl, dužine 3m, LSZH ..
3.402,85 Din
sa PDV-om: 4.083,42 Din
Duplex SC-SC Patch cord - Singlemode 9/125, 3mm kabl, dužine 3m, LSZH
Duplex SC-SC Patch cord - Singlemode 9/125, 3mm kabl, dužine 3m, LSZH..
4.016,48 Din
sa PDV-om: 4.819,77 Din
FC 8/125 Pigtail 1m
FC 8/125 Pigtail 1m..
453,09 Din
sa PDV-om: 543,71 Din
FC 8/125 Pigtail 2m
FC 8/125 Pigtail 2m ..
495,24 Din
sa PDV-om: 594,29 Din
LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patchcord 1m
LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patchcord 1m..
2.353,36 Din
sa PDV-om: 2.824,03 Din
Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po: