Konektori za optiku

Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po:
3mm Boot za Opticam konektore
3mm Boot za Opticam konektore..
30,99 Din
sa PDV-om: 37,19 Din
Duplexing Clip za Opticam SC konektore
Duplexing Clip za Opticam SC konektore..
121,49 Din
sa PDV-om: 145,78 Din
FLCSMEIY Simplex LC Multimodni Fiber Optički konektor  za 1.6-2.0mm kabl
Simplex LC Multimodni Fiber Optički konektor za 1.6-2.0mm kabl..
814,45 Din
sa PDV-om: 977,34 Din
FLCSSBUY Simplex LC Singlmodni Fiber Optički konektor  za 1.6-2.0mm kabl
Simplex LC Singlmodni Fiber Optički konektor za 1.6-2.0mm kabl..
942,14 Din
sa PDV-om: 1.130,56 Din
FSCMBL SC Multimodni Fiber Optički konektor, univerzalni 3mm i 900nm
SC Multimodni Fiber Optički konektor, univerzalni 3mm i 900nm ..
415,28 Din
sa PDV-om: 498,34 Din
FSCSBU SC Singlmodni Fiber Optički konektor, univerzalni 3mm i 900nm
SC Singlmodni Fiber Optički konektor, univerzalni 3mm i 900nm..
504,54 Din
sa PDV-om: 605,45 Din
LC Opticam 50/125 Simplex Connector - Pre Polished
LC Opticam 50/125 Simplex Connector - Pre Polished..
1.631,38 Din
sa PDV-om: 1.957,66 Din
LC Opticam 9/125 Simplex Connector - Pre Polished
LC Opticam 9/125 Simplex Connector - Pre Polished..
2.595,83 Din
sa PDV-om: 3.115,00 Din
SC Opticam 50/125 Simplex Connector - Pre Polished
SC Opticam 50/125 Simplex Connector - Pre Polished..
1.161,56 Din
sa PDV-om: 1.393,87 Din
SC Opticam 62.5/125 Simplex Connector - Pre Polished
SC Opticam 62.5/125 Simplex Connector - Pre Polished..
1.388,41 Din
sa PDV-om: 1.666,09 Din
SC Opticam 9/125 Simplex Connector - Pre Polished
SC Opticam 9/125 Simplex Connector - Pre Polished..
2.140,88 Din
sa PDV-om: 2.569,06 Din
Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po: