kako se koristi sellex

Pasivna oprema

Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po:
700 Series Panel Mount Kit
Optional 700 Series Panel Mount Kit For use with N-TRON 700 and 7000 Series Switches excluding 702..
4.214,82 Din
sa PDV-om: 5.057,79 Din
Kabl F/UTP 4x2x23awg cat6a LSNH
..
73,14 Din
sa PDV-om: 87,77 Din
Mini-Com F-Type 75 Ohm modul (CATV)
Mini-Com F-Type 75 Ohm modul (CATV) ..
614,87 Din
sa PDV-om: 737,84 Din
Mini-Com TX-5e Shielded RJ45 Module CAT5e
Mini-Com TX-5e Shielded RJ45 Module CAT5e ..
638,42 Din
sa PDV-om: 766,11 Din
SFP Transceiver - Singlemode Gigabit Fiber - 10km
SFP (mini-GBIC) Singlemode Gigabit Fiber Transceiver 10km 1000BaseLX Singlemode Fiber, 10km in len..
34.586,33 Din
sa PDV-om: 41.503,60 Din
SU rek 19" 4U dim.267x600x400mm, bočne stranice se skidaju
SU rek 19" 4U dim.267x600x400mm, bočne stranice se skidaju ..
10.041,19 Din
sa PDV-om: 12.049,43 Din
SU rek 19" 6U dim.358x600x400mm, bočne stranice se skidaju
SU rek 19" 6U dim.358x600x400mm, bočne stranice se skidaju ..
10.351,11 Din
sa PDV-om: 12.421,33 Din
U/UTP 4x2x23awg cat6 LSNH
Category: CATEGORY 6 Conductor Size: 23 AWG (AMERICAN WIRE GAUGE) Conductor Type: SOLID Conductor/..
48,35 Din
sa PDV-om: 58,02 Din
SM 24fo RR Steel tape LoseTube G652D armirani PE omotac
SM 24fo RR Steel tape LoseTube G652D armirani PE omotac ..
416,52 Din
sa PDV-om: 416,52 Din
Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po: