Pretraga
Cena
Svič - broj portova
16 (6)
10 (0)
24 (15)
48 (9)
Svič - No POE / PoE
Ne PoE (28)
PoE (11)
Umrežavanje - proizvođač

Distribucioni

Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po:
16 Port Managed Standalone Fast Ethernet Switch + 1 x 10/100/1000T combo 100/1000 SFP uplink port. Single AC Power Supply
..
52.809,24 Din
sa PDV-om: 63.371,09 Din
16 x 100FX (LC) & 8 x 10/100TX  Port Managed Compact Fast Ethernet Switch. Single  AC Power Supply
The FS970M Series is designed to reduce power consumption and to minimize hazardous waste. Fans ar..
239.748,99 Din
sa PDV-om: 287.698,79 Din
24 Port Gigabit Advanged Layer 3 Switch w/ 4 SFP
..
355.408,67 Din
sa PDV-om: 426.490,40 Din
24 Port Gigabit Advanged Layer 3 Switch w/ 4 SFP & w/ 2 SFP+
..
493.754,01 Din
sa PDV-om: 592.504,81 Din
24 Port Managed Compact Fast Ethernet PoE+ Switch. Dual AC Power Supply
The FS970M Series is designed to reduce power consumption and to minimize hazardous waste. Fans ar..
108.841,58 Din
sa PDV-om: 130.609,90 Din
24 Port Managed Compact Fast Ethernet Switch. Single AC Power Supply
The Allied Telesis AT-FS970M/24C compact switch offers 24 x 10/100TX ports and 2 x Gigabit-SFP com..
41.404,43 Din
sa PDV-om: 49.685,31 Din
24 Port Managed Stackable Fast Ethernet PoE Switch. Dual AC Power Supply
It consists of 24 x 10/100TX POE+ ports, 2 x Gigabit-SFP combo (10/100/1000T-100 /1000 SFP) uplink..
117.519,16 Din
sa PDV-om: 141.022,99 Din
24 Port Managed Stackable Fast Ethernet Switch. Dual AC Power Supply
The AT-8100S/24 features 24 x 10/100TX ports, 2 x Gigabit-SFP combo (10/100/1000T-100/1000 SFP) up..
55.164,58 Din
sa PDV-om: 66.197,50 Din
24 Port Managed Stackable Fast Ethernet Switch. Single AC Power Supply
The AT-8100S/24C is the compact version of the 8100S/24, offering 24 x 10/100TX ports, 2 x Gigabit..
48.346,49 Din
sa PDV-om: 58.015,79 Din
24 Port Managed Standalone Fast Ethernet Switch + 2 x 10/100/1000T combo 100/1000 SFP uplink port. Single AC Power Supply
..
61.982,68 Din
sa PDV-om: 74.379,21 Din
24 Port PoE+ Gigabit Advanged Layer 3 Switch w/ 4 SFP
The Allied Telesis AT-x610-24Ts-POE+ is one in a series of high performance Gigabit Power over Eth..
355.408,67 Din
sa PDV-om: 426.490,40 Din
24 Port PoE+ Gigabit Advanged Layer 3 Switch w/ 4 SFP & w/ 2 SFP+
The Allied Telesis AT-x610-24Ts/X-POE+ is one in a series of high performance Gigabit Power over E..
493.754,01 Din
sa PDV-om: 592.504,81 Din
24 Port SFP Gigabit Advanged Layer 3 Switch  w/ 2 SFP+
The Allied Telesis AT-x610-24SPs/X is one in a series of high performance Gigabit Ethernet stackab..
789.039,48 Din
sa PDV-om: 946.847,38 Din
24 ports SFP slots with 4 x 10G SFP+ uplinks, dual embedded power supply
Two internal power supplies provide high reliability, and the power of VCStack™ allows multiple un..
650.446,21 Din
sa PDV-om: 780.535,46 Din
24 x 100FX (LC) Port Managed Stackable Fast Ethernet Switch. Dual AC Power Supply
The Allied Telesis AT-8100S/24F-LC features 24 x 100FX ports with Multimode Fiber and LC connectio..
235.162,28 Din
sa PDV-om: 282.194,73 Din
Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po: